📖 Najbardziej wyczekiwana książka w branży!

  • Współpraca: m.grabowski@wpnr.pl
  • W formie książki!

Instrukcja do Dropa

Kompleksowy przewodnik dla każdego, kto chce zacząć dropshipping, lub poszerzyć wiedzę na ten temat

.

Kilka słów

Będę z Tobą szalenie szczery: ta książka to nie dzieło literackie. Za 100 lat nikt nie będzie się o niej uczył na języku polskim. Lecz ta książka zmieni życie kilkuset osób – tych, co uwierzą, że wiedza tu przekazana działa.

Nie traktuj jej jak piękne dzieło literackie, ale jak instrukcję ze skandynawskiego sklepu meblowego – merytoryczną, nudną, choć zabójczo skuteczną.

Nie tylko książka

W zestawie specjalnie dla praktyków dodajemy checklisty, instrukcje obsługi oraz interaktywne wideo. 


Zobacz książkę

Podgląd treści

Zapomnij o innych materiałach związanych
z Dropshippingiem.

To jest prawdziwe zjawisko literackie.

O autorze

Zapalony entuzjasta E-commerce i internetu od lat! Kocham tworzyć treści i dzielić się swoją wiedzą na temat handlu i reklamy przez internet.

Kiedy nie tworze spędzam czas z moją wspaniałą rodziną lub planuję kolejną niezapomnianą podróż.

Chęć podzielenia się nabytą wiedzą i doświadczeniem w Dropshippingu zmotywowała mnie do napisania tej książki. W ramach książki otrzymasz praktyczny poradnik o tym jak zacząć i jak wykorzystać ten model logistyczny do prowadzenia sklepu internetowego.

Mateusz Grabowski

Pierwsze opinie

Mateusz przystępnie tłumaczy jakie kroki należy podjąć aby wystartować w Dropshippingu. Polecam tę pozycję każdemu kto szuka praktycznej wiedzy a nie tylko teoretyzowania. Samo mięso!

Paweł M.

Ideala pozycja nie tylko dla tych osób, które chcą zacząć, ale również jako podręcznik przypominający dla starych wyjadaczy. Nie jest i nie ma to być książka fabularna, a praktyczny poradnik, który jeśli wprowadzisz w życie zagwarantuje Ci niezłe zyski.

Monika K.

Skorzystaj

.