GRANDSQUARE

GRANDSQUARE „Z” to budynek parterowy składający się z dwóch modułów o rozmiarze COMFORTSQUARE połączonych ze sobą w kształt litery „Z”. Powierzchnia zabudowy wynosi 34,8m2, a powierzchnia użytkowa 28 m2. Nietypowy kształt budynku wyróżni go na tle innych. „Z” będzie sama dla siebie reklamą w przypadku pełnienia funkcji apartamentów do wynajęcia położonych w górach i nad morzem.

Jest to również bardzo dobra opcja poszerzenia oferty o pojedyncze domki sezonowe dla większych ośrodków wypoczynkowych. W zabudowie szeregowej stworzy ona razem z „L” bardzo ciekawe formy zagospodarowania przestrzeni. Biorąc pod uwagę zagospodarowanie wnętrza – opcji jest mnóstwo. My przestawiamy Państwu kilka, które znajdują się w naszym standardzie.

GRANDSQUARE „L” to budynek parterowy lub piętrowy składający się z dwóch modułów o rozmiarze COMFORTSQUARE połączonych ze sobą w kształt litery „L”. Powierzchnia zabudowy wynosi 34,8 m2, a powierzchnia użytkowa 28 m2. Ważnym elementem jest tutaj fakt, że taka powierzchnia jest możliwa do zrealizowania tylko na zgłoszenie, nie trzeba mieć żadnych pozwoleń na budowę tym samym oszczędzasz czas i pieniądze. Może to stanowić idealną propozycje dla ludzi przedsiębiorczych, którzy uwielbiają inwestować i lokować pieniądze w mądry sposób.

Podobnie jak COMFORTSQUARE, „L” jest bardzo dobrą propozycją domku mieszkalnego dla 2-4 osób. Powielony układ szeregowy domków o takim kształcie bardzo dobrze wpisze się w teren rekreacyjny np. pole kempingowe, a różne możliwości wykończenia elewacji wyróżnią każdy domek z osobna. Personalizowana elewacja nada charakteru każdemu modułowi. W przykładzie motyw parzenicy w formie przesuwnej zasłony. Taka forma modułu sprawdzi się również, jako obiekt gastronomiczny typu mini bar lub kawiarnia z niewielkim tarasem dla klientów. Może też stanowić rewelacyjną propozycje dla osób aktywnych, które uwielbiają ćwiczyć i zawsze marzyli o własnej siłowni..

Inne Projekty

COMFORTSQUARE

Złożony z dwóch modułów COMFORTSQUARE, możliwość utworzenia piętra.

SUPREMESQUARE

Nieograniczona możliwość tworzenia innych układów funkcjonalnych, wersja parterowa lub piętrowa.

Zbudujmy coś razem!

Kontakt

Nasze Produkty

Facebook

TikTok